Insolvence
Oddlužení
Osobní bankrot
Kontaktujte nás

O nás

Pomáháme lidem znovu začít svůj život bez dluhů a finančních problémů.

Náš příběh

Auxilie, z.ú., byla založená s myšlenkou pomáhat lidem, kteří se dostali do finančních problémů, nebo neměli v životě takové štěstí jak ostatní.

Od založení organizace jsme měli cíl, aby Auxilie byla kvalitní a prospěšnou organizací.

V rámci naší organizace se dozvíte odpovědi na vaše otázky týkající se exekucí a osobního bankrotu. Na našich web stránkách naleznete také odpovědi na nejčastější otázky v oblasti dluhů. Pokud jste nenalezli odpověď na vaši otázku, nebo máte individuální dotaz, napište nám, a my se pokusíme vám co nejdříve odpovědět.

Pomáháme lidem vyřešit nejen problémy s dluhy, ale zároveň zajistit, aby se jejich současná situace již v budoucnu neopakovala.

Na začátku se snažíme vyřešit momentální dluhovou situaci lidí. Ale z dlouhodobého hlediska nám záleží na tom, aby se tato situace již v budoucnosti neopakovala. V naší organizaci se zaměřujeme na prevenci vzniku nových dluhů. Dluhy většinou vznikají špatným myšlením lidí a nedostatečnou finanční gramotností, která následně vede k zadlužení. Pokud lidé, kteří se dostali do dluhů, nezmění uvažování, je z dlouhodobého hlediska pravděpodobné, že se do dluhů znovu dostanou. Abychom lidem pomohli, připravili jsme projekt „Půjčky nejsou řešení“, kde pomáháme lidem řešit některé jejich problémy, např. ztrátu zaměstnání, zdravotní problémy atd. Náš projekt je zaměřen na získání užitečných informací, nových znalostí, schopností a dovedností, které napomáhají ke zlepšení kvality života bez dluhů a půjček.